Otevřené pracovní pozice

Staň se součástí týmu skutečných gentlemanů. U nás poznáš skvělé lidi, kteří se nesetkávají jenom v práci. Budeš mít příležitost prosadit své vlastní nápady, myšlenky a popustit uzdu fantazii. Za tvou tvrdou práci Tě s radostí náležitě odměníme.

Staň se součástí skutečných gentlemanů. U nás potkáš originální lidi, kteří se setkávají i mimo práci. Budeš mít příležitost prosadit vlastní nápady. Za tvou tvrdou práci Tě s radostí odměníme.

HR recruiter

Praha 4 dohodou

Hledá se HR recruiter do přátelského kolektivu. Přidej se k nám a buď součástí Gentlecodes 

 

 

Detail

Java vývojář pro vývoj interních systémů

Praha, Karlín 6 000 MD / CZK

Do našeho již stávajícího 10členného týmu hledáme další posilu! Jako Java vývojář nebo vývojářka budete mít na starost vývoj platformy pro interný systémy, která bude fungovat na cloudu.

Detail

.NET vývojář s chutí zachránit svět

Brno / Pardubice 6000 MD / CZK

V době celosvětové zdravotnické krize jsou technologie využívány maximálním způsobem. Pokud chcete přispět zdravotnímu systému, máte jedinečnou příležitost!

Detail

.NET vývojář pro startup projekt

Praha 90 000 Kč

Pro právě vznikající aplikaci Portál Pražana hledáme schopnou vývojářskou posilu. Naším cílem je, aby obyvatelé Prahy nemuseli (tolik) chodit na úřady a maximum agendy si vyřídili pomocí několika kliknutí.

Detail

Senior Java vývojář pro návrh webového řešení

Praha 80 000 Kč

Stávající tým je potřeba rozšířit o dalšího schopného seniorního java vývojáře nebo vývojářku. Práce bude spočívat ve vývoji interních aplikací a služeb s novou API vrstvou. 

 

Detail

Javista pro tříčlenný tým

Praha 5 000 MD / CZK

Rozšíříš 3 členný tým backend vývoje, očekáváme, že nám pomůžeš s rozvojem našich interních projektů, které pomáhají stavět mobilní appky mnohem rychleji, a řešit různé technologické výzvy od našich klientů. Pracovat můžeš na HPP nebo IČO.

Detail

Senior .NET vývojář

Praha 6 000 MD / CZK

Do našeho rozněhnutého týmu hledáme seniorního .NET vývojáře. Projekt je pro miliony uživatelů v rámci dopravní infrastruktury. Komplikovaný BE s vysokou dostupností nad kubernetes. Architektura mezi microservices a servisní architekturou. Databáze kavka, postgres, elasticsearch stack. Cca 13 - 16 lidí v týmu. Vedení agile.

Detail

Linux / DevOps Engineer

Praha 100 000 Kč

Rozšiřujeme náš tým o nového kolegu nebo kolegyni na pozici Linux/DevOps Engineer.

Detail

Java developer with DevOps

Prague 6 000 MD / CZK

We are looking for experienced (Senior/Mid) cloud Devops who would help us with development +and operation of cloud platform for monitoring, management, and optimization of renewable energy assets.

Detail

Junior fullstack developer

Prague 3 000 MD / CZK

We're looking for a junior full-stack developer. You will be part of our team. If you're looking for a new project, check it out:

Detail

React vývojář pro nový tým

Praha 5 000 MD / CZK

Můžeš být u zrodu zcela nového týmu pro FE vývoj, podílet se na návrhu tech. stacku a navíc přiložit ruku k dílu a vyvíjet aplikace, které za chvíli bude znát každý.

Detail

React Native Developer for our new team

Prague 6 500 MD / CZK

We are looking for a front‑end or full-stack React Native Developer for our new team. There’s plenty of validated “smart” projects on our table. Take ownership of one, join the team, and build a working solution from scratch - we know you always wanted to do this.

Detail

Java vývojář s přispíváním do rozhodnutí o architektuře

Praha 6 500 MD / CZK

Standardní člen týmu, který ovládá především BE technologie. Programuje, odhaduje, přispívá do rozhodnutí o architektuře řešení a použitých technologiích.

Detail

Java vývojář pro dlouhodobý projekt

Praha 5 000 CZK / MD

Umíš Javu a nevadí ti mezinárodní kolektiv, který se podílí na vývoji softwaru? Pokud ti není cizí framework Spring, společně s REST a AEP, tak jsi náš člověk! U nás ti totiž přidělíme vlastní tým vývojářů, kterým ty budeš velet!

 

 

Detail

React vývojář

Praha 6000 CZK / MD

Chceš s námi programovat webové aplikace v Reactu? Umět navrhovat robustní architekturu aplikací, využívat REST API nebo pracovat s GraphQL a to všechno s lidmi, kteří tě toto mohou naučit? S námi si můžeš sáhnout i na tyhle technologie!

Detail

Kontaktujte nás