Tým Gentlecodes

Jsme profesionálové ve vývoji a dodání softwaru. Díky neustálému rozšiřování znalostí členů Gentlecodes rosteme den za dnem jako tým.
V naší společnosti vítáme nové lidi se zájmem o moderní technologické trendy a lidi, kteří se nebojí posouvat hranice svých možností.

Jsme profesionálové ve vývoji a dodání softwaru. Díky neustálému rozšiřování znalostí členů Gentlecodes rosteme den za dnem jako tým. V naší společnosti vítáme nové lidi se zájmem o moderní technologické trendy a lidi, kteří se nebojí posouvat hranice svých možností.

Specializujeme se na vývoj softwaru na míru, business analýzu, agilní vývoj a implementaci webových a mobilních aplikací.

Máme několikaleté zkušenosti z různorodých oblastí ze světa IT, business developmentu, project managementu a hiringu. Důležité je, že myslíme outside of the box, a dokážeme se přizpůsobit každé situaci společně s nalezením optimálního řešení všech problémů.

Pro naše klienty a vývojáře jsme partnerem, který jim pomůže dosáhnout hodnotných výsledků každého projektu, proto naše spolupráce většinou nekončí prvním projektem.

Team Gentlecodes.com

Lady & Gentlemen

Vladimír Krejčí

Vladimír Krejčí

Zakladatel společnosti Gentlecodes s.r.o. V minulosti pracoval na různých zajímavých projektech, kde získal cenné zkušenosti, které nyní využívá při své denní práci. Vladimír jako CEO zastupuje společnost při jednáních jak se stávajícími, tak novými klienty. Jeho hlavním cílem je, abychom v Gentlecodes vytvářeli a implementovali strategii směřující ke stanoveným cílům.

Radim Vajchr

Zakladatel společnosti Gentlecodes s.r.o. Má dlouholeté zkušenosti díky nepřebernému množství projektů, kterých byl součástí. Radim má silný technický background a je skvělým jednatelem na vysoké úrovni. Jeho hlavním cílem v Gentlecodes je uzavírání strategických spojení a partnerství s jinými společnostmi.

Radim Vajchr
Monika Vasilová

Monika Vasilová

Branch Manager

Monika jako naše Branch Managerka je zodpovědná za celkové směrování a řízení Gentlecodes. Ve spolupráci s našimi zakladateli vytváří celkovou strategii k naplňování stanovených cílů. Její focus je také směřován k vyhodnocování finanční analýzy společnosti.

Kontaktujte nás